Відділ освіти Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області





Цитата тижня

Календар
<>
ПнВтСрЧтПтСбВс
Інформаційні банери
Переклад сайту
Дата Время
Шановні відвідувачі сайту відділ освіти Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області хоче застерегти вас від зараження ваших персональних комп'ютерів шкідливими вірусами, які є не виліковними. Не завантажуйте з інтернета файли, які містять такі розширення файлів, як: .apk, .bat, .bin, .cgi, .cmd, .com, .cpp, .js, .jse, .exe, .gadget, .gtp, .hta, .jar, .msi, .msu, .paf,exe, .pif, .psl, .pwz, .scr, .thm, .vb, .vbe, .vbs, .wsf, .gz. Будьте обачні та обережні.
...
27300, Кіровоградська область, Кропивницький район,
смт.Олександрівка, вул. Незалежності України, 82.
Тел/факс: (05242)3-23-15
Email: [email protected]
Ми в соціальних мережах: Facebook, YouTube

Новини


14 лют. 2024
ОБГРУНТУВАННЯ ЗАКУПІВЛІ СМЕТАНИ
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі сметани

2 лют. 2024
ОБГРУНТУВАННЯ ЗАКУПІВЛІ МЕДОГЛЯДУ
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі медогляду

2 лют. 2024
ОБГРУНТУВАННЯ ЗАКУПІВЛІ СОКУ
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі соку

Всі новини

Відбувся ІІ етап XХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

29 лист. 2021
28 листопада 2021 року на базі Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» відбувся ІІ етап XXІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

66 здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Олександрівської територіальної громади взяли участь у конкурсних випробуваннях. 

Члени журі мали важке завдання – визначити переможців та сформувати команду, яка представлятиме громаду на обласному рівні конкурсу.

Переможцями та призерами  ІІ етапу Конкурсу стали:

 

3 клас

І місце – Іваненко Дар′я, учениця 3-го класу Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» (вчитель Ковтун Т.В.);

ІІ місце – Лень Мар′яна, учениця 3-го класу Олександрівської філії  КЗ «Олександрівське НВО №1» (вчитель Халаїм Г.В.);

Щербатюк Олександра, учениця 3-го класу Підлісненської філії  «Олександрівське НВО №2» (вчитель Воробей Т.І.);

ІІІ місце – Торовик Катерина, учениця 3-го класу Несватківської філії КЗ «Олександрівське НВО №2» (вчитель Дзюба С.Д.).

 

4 клас

І місце – Гайдай Єлизавета, учениця 4-го класу Олександрівського НВК КЗ «Олександрівське НВО №2» (вчитель Ткаченко Л.А.);

ІІ місце – Олексенко Софія, учениця 4-го класу Староосотської філії КЗ «Олександрівське НВО №1» (вчитель Редька В.Г.);

Касьяненко Анатолій, учень 4-го класу Лісівської філії КЗ «Михайлівське НВО» (вчитель Рибалко Л.О.);

ІІІ місце – Дахно Марія, учениця 4-го класу Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» (вчитель Тимко А.А.).

 

5 клас

І місце – Стьожка Марія, учениця 5-го класу Єлизаветградківської філії КЗ «Михайлівське НВО» (вчитель Максимченко Г.М.);

ІІ місце – Кислий Давид, учень 5-го класу Олександрівського НВК  КЗ «Олександрівське НВО №2» (вчитель Федьоха Л.А.);

ІІІ місце – Суріна Софія, учениця 5-го класу Олександрівського НВК КЗ «Олександрівське НВО №2» (вчитель Щупаковська І.В.);

Черкас Назар – учень 5-го класу Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» (вчитель Лень І.О.).

 

6 клас

І місце – Волошина Анастасія, учениця 6-го класу Михайлівської ЗШ І-ІІІ ступенів КЗ «Михайлівське НВО» (вчитель Коцупера А.В.);

ІІ місце – Безверха Юлія, учениця 6-го класу Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1» (вчитель Мовчан А.В.);

ІІІ місце – Мироненко Анастасія, учениця 6-го класу Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1» (вчитель Мовчан А.В.).

 

7 клас

І місце – Лень Діана, учениця  Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1» (вчитель Брайко Л.Д.);

ІІ місце – Король Павло, учень  Івангородської філії КЗ «Олександрівське НВО №2 (вчитель Заїкіна Т.М.)

ІІІ місце – Вербовська Каміла, учениця  Олександрівського НВК КЗ «Олександрівське НВО №2» (вчитель Федьоха Л.А.).

 

8 клас

І місце - Суконько Богдан, учень   Олександрівського НВК КЗ «Олександрівське НВО №2» (вчитель Федьоха Л.А.);

ІІ місце – Григус Аліна, учениця  Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1» (вчитель Вихрист Н.О.);

ІІІ  місце – Каліман Євгенія, учениця  Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» (вчитель Лень І.О.).

 

9 клас

І місце – Самородченко Наталія, учениця Староосотської філії  КЗ «Олександрівське НВО №1» (вчитель Шишка О.М.);

ІІ місце – Бондаренко Тамара, учениця  Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» (вчитель Калініченко В.О..);

ІІІ місце – Кравченко Станіслав, учень  Олександрівського НВК КЗ «Олександрівське НВО №2» (вчитель Федьоха Л.А.).

 

10 клас

І місце – Дмитрієва Антоніна, учениця  Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1» (вчитель Мовчан А.В..);

ІІ місце – Нелень Яна, учениця  Олександрівського НВК КЗ «Олександрівське НВО №2» (вчитель Федьоха Л.А.);

ІІІ місце – Уманська Карина, учениця Красносілківської ЗШ І-ІІІ ступенів КЗ «Красносілківське НВО» (вчитель Дишлева В.Б.).

 

11 клас

І місце - Гуровська Ірина, учениця Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1» (вчитель Мовчан А.В..);

ІІ місце – Голуб Денис, учень  Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» (вчитель Андрущенко В.І.);

ІІІ місце – Данілова Ірина, учениця Староосотської філії  КЗ «Олександрівське НВО №1» (вчитель Мажара В.В.).

 

Вітаємо переможців конкурсу та їхніх вчителів-наставників. Бажаємо нових здобутків та творчих злетів.

Віримо, що переможці гідно представлять Олександрівську територіальну громаду  на наступному етапі конкурсу.