Цитата тижня
Календар
Інформаційні банери
Переклад сайту
Дата Время
Шановні відвідувачі сайту відділ освіти Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області хоче застерегти вас від зараження ваших персональних комп'ютерів шкідливими вірусами, які є не виліковними. Не завантажуйте з інтернета файли, які містять такі розширення файлів, як: .apk, .bat, .bin, .cgi, .cmd, .com, .cpp, .js, .jse, .exe, .gadget, .gtp, .hta, .jar, .msi, .msu, .paf,exe, .pif, .psl, .pwz, .scr, .thm, .vb, .vbe, .vbs, .wsf, .gz. Будьте обачні та обережні.
![]() ![]() смт.Олександрівка, вул. Незалежності України, 82. Тел/факс: (05242)3-23-15 Email: [email protected] Ми в соціальних мережах: Facebook, YouTube |
Руху правила єдині – поважати їх повинні15 вер. 2014
Розпочався він виступом агітбригади «Руху правила єдині – поважати їх повинні», де учні 8 класу довели важливість цього питання, а десятикласники підготували та розповсюдили пам’ятку «Прочитай, запам’ятай, виконуй!». Протягом всього Тижня учні середніх класів мали змогу відшукати правильні відповіді на запитання квесту «Правила дорожні знай – в ДТП не потрапляй», а старшокласники взяли участь у відкритому заході «Увага! Діти на дорозі». Члени загону ЮІР підготували уроки Світлофора Моргайка для учнів початкової школи.
|