Відділ освіти Олександрівської райдержадміністрації





Цитата тижня

Погода в Олександрівці
Календар
<>
ПнВтСрЧтПтСбВс
Інформаційні банери
Переклад сайту
Дата Время
Шановні відвідувачі сайту сектору освіти Олександрівської РДА хоче застерегти вас від зараження ваших персональних комп'ютерів шкідливими вірусами, які є не виліковними. Не завантажуйте з інтернета файли, які містять такі розширення файлів, як: .apk, .bat, .bin, .cgi, .cmd, .com, .cpp, .js, .jse, .exe, .gadget, .gtp, .hta, .jar, .msi, .msu, .paf,exe, .pif, .psl, .pwz, .scr, .thm, .vb, .vbe, .vbs, .wsf, .gz. Будьте обачні та обережні.
27300, Кіровоградська область, смт.Олександрівка,
вул. Незалежності України, 82.
Тел/факс: (05242)3-23-15
Email: [email protected]
Ми в соціальних мережах: Facebook, Twitter та YouTube

Новини


25 вер. 2020
Підведено підсумки ЗНО-2020
10 вересня 2020 року Український центр оцінювання якості освіти опублікував детальні результати ЗНО по закладах загальної середньої освіти. На основі цих даних Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг найкращих закладів загальної середньої освіти за результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.

23 вер. 2020
Здорове харчування – міцне здоровʼя
В районі, вже традиційно, в зоні особливої турботи – створення умов для здорового способу життя вихованців дошкільних навчальних закладів та здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти. Один з пріоритетних напрямків – це здорове та калорійне харчування. Тому й зацікавились проєктом «Нове шкільне харчування», який розроблено командою Євгена Клопотенка за участю представників Міністерства охорони здоров’я, Міністерства освіти і науки України та ін.

22 вер. 2020
Кубок області зі спортивного орієнтування
20 вересня 2020 року у місті Кропивницькому відбувся «Кубок області зі спортивного орієнтування».

Всі новини

Марафон перемог

10 серп. 2020
Марафон перемог Олександрівського районного центру дитячої та юнацької творчості продовжується!!!

Вітаємо:

  • Горбань Альону, Мовчана Святослава, вихованців гуртка «Фітодизайн»,(керівник Лазаренко В.В) за зайняте ІІІ місце в обласному конкурсі з флористики й фітодизайну «Країна Юннатія»;
  • Нелень Яну, вихованку гуртка «Рукоділля», (керівник Ткаленко Н.А.) за зайняте І місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край»;
  • Буренка Олексія, вихованця гуртка «Фітодизайн», (керівник Лазаренко В.В.) за зайняте ІІ місце в обласному  етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край»;
  • Михалюк Валерію, вихованку гуртка «Художник-оформлювач», (керівник Козенко І.О.) за зайняте ІІ місце в обласному етапі  Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край»;
  • Дігтяр Вікторію, Меренцову Софію, Нелень Анастасію, вихованок гуртка «Народна творчість», (керівник Лазаренко В.В.) за зайняте І місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край»
  • Орлик Анну, вихованку гуртка «Фітодизайн», (керівник Лазаренко В.В.) за зайняте ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край»;
  • Дігтяр Вікторію, Меренцову Софію, Нелень Анастасію, вихованок гуртка «Народна творчість», (керівник Лазаренко В.В.) за зайняте ІІІ місце у  Всеукраїнській  виставці-конкурсі «Знай і люби свій край»;
  • Буренка Олексія, вихованця гуртка «Фітодизайн», (керівник Лазаренко В.В.) за зайняте ІІ місце у Всеукраїнській виставці-конкурсі «Знай і люби свій край»;
  • Михалюк Валерію, вихованку гуртка «Художник-оформлювач», (керівник Козенко І.О.) за зайняте ІІ місце у Всеукраїнській виставці-конкурсі «Знай і люби свій край»;
  • Дігтяр Вікторію, вихованку гуртка «Народна творчість», (керівник Лазаренко В.В.) за зайняте ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Наш пошук і творчість тобі,Україно»;
  • Горбань Альону, вихованку гуртка «Фітодизайн», (керівник Лазаренко В.В.) .) за зайняте ІІ місце у обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Наш пошук і творчість тобі,Україно»;
  • Лукашенка Олександра, вихованця гуртка «Народна творчість», (керівник Лазаренко В.В.) за зайняте ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу з початкового технічного моделювання;
  • Ансамбль гітаристів «Вінтаж», (керівник  Бородай О.І.) за зайняте ІІ місце у ІІ дистанційному Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Самоцвіти-Країна безмежних можливостей»;
  • Естрадно-циркову студію «Едельвейс», (керівники Ніна та Василь Мажари) за зайняте І місце у ІV дистанційному Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Самоцвіти-Країна безмежних можливостей»;
  • Хореографічний колектив «Радість», (керівник Чорногорець Т.В.) за зайняті ІІ місце, ІІІ місце, ІІІ місце у ІV дистанційному Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Самоцвіти-Країна безмежних можливостей»;
  • Вайдліха Антона, вихованця арт-студії «Яскрава», (керівник Накотенко В.В.) за зайняте І місце у ІV дистанційному Міжнародному он-лайн конкурсі образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Симфонія кольорів – Самоцвіти»;
  • Макаренко Анну, вихованку арт-студії «Яскрава», (керівник Накотенко В.В.) за зайняте І місце у ІV дистанційному Міжнародному он-лайн конкурсі образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Симфонія кольорів – Самоцвіти»;
  • Твердого Тімура, вихованця арт-студії «Яскрава», за зайняте ІІ місце у ІV дистанційному Міжнародному он-лайн конкурсі образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Симфонія кольорів – Самоцвіти»;
  • Накотенко В.В., керівника арт-студії «Яскрава» за зайняте ІІ місце (категорія-керівники гуртків) у ІV дистанційному Міжнародному он-лайн конкурсі образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Симфонія кольорів – Самоцвіти».

Радіємо успіхам наших гуртківців та педагогів, бажаємо натхнення і нових звершень!!!