Цитата тижня
Календар
Інформаційні банери
Переклад сайту
Дата Время
Шановні відвідувачі сайту відділ освіти Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області хоче застерегти вас від зараження ваших персональних комп'ютерів шкідливими вірусами, які є не виліковними. Не завантажуйте з інтернета файли, які містять такі розширення файлів, як: .apk, .bat, .bin, .cgi, .cmd, .com, .cpp, .js, .jse, .exe, .gadget, .gtp, .hta, .jar, .msi, .msu, .paf,exe, .pif, .psl, .pwz, .scr, .thm, .vb, .vbe, .vbs, .wsf, .gz. Будьте обачні та обережні.
![]() ![]() смт.Олександрівка, вул. Незалежності України, 82. Тел/факс: (05242)3-23-15 Email: [email protected] Ми в соціальних мережах: Facebook, YouTube |
Засідання творчої групи заступників директорів з виховної роботи26 жовт. 2021
![]() Онлайн-засідання розпочала Ірина КУЗЬМЕНКО, консультант Центру, яка ознайомила присутніх з основними аспектами протидії булінгу в закладах загальної середньої освіти. В ході роботи учасники обмінювалися досвідом, Зокрема, Вікторія ЛОЗОВА, керівник творчої групи, заступник директора з виховної роботи КЗ «Олександрівське НВО №1» ознайомила присутніх з нормативно-правовою базою протидії булінгу. Надія КАБАЧОК, заступник директора з виховної роботи КЗ «Олександрівське НВО №2» та заступник директора з виховної роботи КЗ «Красносілківське НВО» Таїса КРАМАР поділилися своїми формами та методами роботи з даної теми. Захід був проведений в гарній, спокійній атмосфері, колеги говорили, обмінювались досвідом.
|