Відділ освіти Олександрівської райдержадміністрації





Цитата тижня

Погода в Олександрівці
Календар
<>
ПнВтСрЧтПтСбВс
Інформаційні банери
Переклад сайту
Дата Время



27300, Кіровоградська область, смт.Олександрівка,
вул. Незалежності України, 82.
Тел/факс: (05242)3-23-15
Email: [email protected]
Ми в соціальних мережах: Facebook, Twitter та YouTube

Новини


30 трав. 2020
ВАЖЛИВА ІФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ ЗЗСО
Наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 21.05.2020 № 70 визначені дати проведення пробного незалежного оцінювання.

29 трав. 2020
Дорогі учні, випускники, учителі, шановні батьки!
Сердечно вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника, який оголошує офіційне завершення 2019-2020 навчального року. На жаль, цьогоріч, школярі району, як і всієї України, зможуть почути прощальний дзвінок лише онлайн, адже свято, як і вся навчальна весна 2020 року, пройшли в дистанційному режимі.

29 трав. 2020
Запрошуємо на День захисту дітей!
1 червня 2020 року пропонуємо дітям ДИСТАНЦІЙНО взяти участь в «Kids-fest online». Свято розпочнеться о 10.00, для участі необхідно зайти на сайт Олександрівського районного центру дитячої та юнацької творчості https://rcdut.at.ua.

Всі новини

Підведено підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад

3 бер. 2020
Завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. В обласному етапі взяли участь 57 учасників з комунальних закладів «Михайлівське НВО», «Олександрівське НВО №1», «Олександрівське НВО №2».

 

Команда Олександрівського району здобула 12 призових місць: з хімії - 2, фізики - 1, української мови та літератури - 3, історії – 1, біології – 1, географії – 1, правознавства – 1, екології -2. З них – три ІІ місця та 9 – ІІІ місць.

Найбільше призових місць отримали здобувачі освіти Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1» - 6, Михайлівської ЗШ І-ІІІ ступенів КЗ «Михайлівське НВО» - 4, по одному місцю – в Староосотської філії КЗ «Олександрівське НВО №1», Підліснеській філії КЗ «Олександрівське НВО №2».

Найкращий результат показали Ломакін Олег, учень 9-го класу Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1» та Савченко Сергій, учень 9-го класу Михайлівської ЗШ І-ІІІ ступенів КЗ «Михайлівське НВО», які вибороли по два призових місця.

Найбільше призерів підготували вчитель української мови та літератури Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1» Мовчан А.В. – 3 призових місця та вчитель історії Михайлівської ЗШ І-ІІІ ступенів КЗ «Михайлівське НВО» Павленко Т.В. – 2 призових місця.

Список призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та вчителів, що їх підготували

№ з/п

Прізвище, ім′я учня

Назва ЗЗСО

Предмет

ПІБ вчителя, кваліфікаційна категорія

Місце

1

Ломакін Олег

Учень 9 класу Олександрівської філія КЗ «Олександрівське НВО №1»

Хімія

Діброва А.Д., вища категорія

ІІ

2

Сухомлін  Аркадій

Учень 8-го класу Михайлівської ЗШ І-ІІІ ступенів КЗ «Михайлівське НВО

Хімія

 Бірець О.А., вища категорія

ІІ

3

Винник Віталій

Учень 11 класу Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1»

Фізика

Береза Н.А., вища категорія

ІІІ

4

Дмитрієва Антоніна

Учениця 8 класу Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1»

Українська мова та література

Мовчан А.В., вища категорія, старший вчитель

ІІІ

5

Гуровська Ірина

Учениця 9 класу Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1»

Українська мова та література

Мовчан А.В., ., вища категорія, старший вчитель

ІІІ

6

Червоненко Аліна

Учениця 11 класу Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1»

Українська мова та література

Мовчан А.В., ., вища категорія, старший вчитель

ІІІ

7

Савченко Сергій

Учень 9-го класу Михайлівської ЗШ І-ІІІ ступенів КЗ «Михайлівське НВО

Історія

Павленко Т.В.,

І категорія

ІІІ

8

Самородченко Сергій

Учень 10 класу Староосотської філії КЗ «Олександрівське НВО №1»

Біологія

Самородченко Ю.В.,

 І категорія

ІІІ

9

Ломакін Олег

Учень 9 класу Олександрівської філія КЗ «Олександрівське НВО №1»

Географія

Воєводіна Н.П., вища категорія

ІІІ

10

Савченко Сергій

Учень 9-го класу Михайлівської ЗШ І-ІІІ ступенів КЗ «Михайлівське НВО

Правознавство

Павленко Т.В.,

І категорія

ІІ

11

Давидова Вікторія

Учениця 10-го класу Михайлівської ЗШ І-ІІІ ступенів КЗ «Михайлівське НВО

Екологія

Бірець С.С.,

ІІ категорія

ІІІ

12

Климків Євгеній

Учень 9-го Підлісненської філії КЗ «Олександрівське НВО №2»

Екологія

Чабан Н.В., вища категорія, вчитель-методист

ІІІ

Вітаємо призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та вчителів які їх підготували, бажаємо подальших перемог!