Відділ освіти Олександрівської райдержадміністрації





Цитата тижня
Погода в Олександрівці
Календар
<>
ПнВтСрЧтПтСбВс
Інформаційні банери

Переклад сайту
Дата Время
Шановні відвідувачі сайту відділ освіти Олександрівської РДА хоче застерегти вас від зараження ваших персональних комп'ютерів шкідливими вірусами, які є не виліковними. Не завантажуйте з інтернета файли, які містять такі розширення файлів, як: .apk, .bat, .bin, .cgi, .cmd, .com, .cpp, .js, .jse, .exe, .gadget, .gtp, .hta, .jar, .msi, .msu, .paf,exe, .pif, .psl, .pwz, .scr, .thm, .vb, .vbe, .vbs, .wsf, .gz. Будьте обачні та обережні.
27300, Кіровоградська область, смт.Олександрівка,
вул. Незалежності України, 82.
Тел/факс: (05242)3-23-15
Email: inbox6@olexrda.kr-admin.gov.ua
Ми в соціальних мережах: Facebook, Twitter та YouTube


Новини


21 жовт. 2019
Вітаємо переможця конкурсу управлінської майстерності
18-19 жовтня 2019 року у комунальному закладі «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» проходив конкурс управлінської майстерності завідувачів філій, заступників директорів з навчальної, навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти.

18 жовт. 2019
Творча група вчителів інформатики
17 жовтня 2019 року на базі Олександрівського НВК КЗ «Олександрівське НВО №2» відбулося засідання творчої групи вчителів інформатики з проблеми «Віртуальне середовище програмування як засіб формування інформаційної цифрової компетентності»

18 жовт. 2019
Відвідини музею В.О. Сухомлинського в селищі Павлиш
Спадщина В.О.Сухомлинського належить до таких здобутків, які залишаються у полі зору надовго. Система видатного педагога наділена здатністю оновлюватися в часі, бо побудована на основі християнського вчення – ідеї добра.

18 жовт. 2019
Засідання методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти
Педагогічна та художня спадщина В.О. Сухомлинського є орієнтиром у процесі виховання і навчання дошкільнят. Всеосяжна і багатоаспектна вона не втрачає своєї актуальності, а відкривається все новими і новими гранями,стосується найважливіших педагогічних проблем і допомагає їх вирішенню на рівні вимог сучасної педагогіки.

17 жовт. 2019
Змагання з тенісу настільного
17 жовтня 2019 року на базі КЗ «Олександрівське НВО №2» були проведені змагання з тенісу настільного серед дівчат та хлопців в рамках районної Спартакіади серед школярів.

15 жовт. 2019
Освітні осередки
Особливості організації освітнього середовища в умовах реалізації Концепції ”Нова українська школа”

Всі новини

Веб-ресурси педагогічних працівників

Блоги, сайти педагогічних працівників, які атестуються в 2019 році на засіданні атестаційної комісії ІІ рівня

Назва закладу Прізвище, ім'я, по батькові Веб-ресурс
1 Красносільська ЗШ КЗ "Красносільське НВО" Пітенко Л.В. Перейти
Пляка Н.Л. Перейти
2 Олексанрівська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 КЗ "Олександрівське НВО №1" Литвин Л.І. Перейти
Лозова В.В. Перейти
Ковтун Т.В. Перейти
Андрущенко В.І. Перейти
Калініченко В.О. Перейти
3 Староосотська філія КЗ "Олександрівське НВО №1" Кравченко С.М. Перейти
Мошуренко Ю.М. Перейти
4 Олександрівська філія КЗ "Олександрівське НВО №1" Брайко Л.Д. Перейти
Мовчан А.В. Перейти
Сухенко Ю.Г. Перейти
Лушпай С.П. Перейти
5 Відділ освіти Олександрівської РДА Левченко Л.В. Перейти
Атамась І.В. Перейти
6 Єлизаветградківська філія КЗ "Михайлівське НВО" Ніколайченко О.А. Перейти
7 Красносілківська ЗШ І-ІІІ ступенів КЗ "Красносілківське НВО" Максименко С.В. Перейти
Поліщук О.М. Перейти
Захаренко Н.С. Перейти
8 Лісівська філія КЗ "Михайлівське НВО" Скочко Л.В. Перейти
9 КЗ "Олександрівське НВО №2" Матеріали пед.працівників Перейти
10 Олександрівський ЗДО №3 Оношенко І.В. Перейти

Блоги, сайти педагогічних працівників, які атестувались в 2018 році

Назва закладу Прізвище, ім′я, по батькові Веб-ресурс
1 Цвітненська філія Мироненко О.М. Перейти
2 Гребенюк О.М. Перейти
4 Олександрівська філія Личак В.І. Перейти
5 Чепурнова О.П. Перейти
6 Журило Н.В. Перейти
7 Воєводіна Н.П. Перейти
8 Товкун І.В. Перейти
9 Голинська Н.О. Перейти
10 Олександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 Носенко Н.К. Перейти
11 Рябко Н.М. Перейти
12 Семеніченко Л.О. Перейти
13 Коник Н.М. Перейти
14 Староосотська філія Криворучко І.С. Перейти
15 Кравченко С.М. Перейти
16 Шишка О.М. Перейти
17 Олександрівський НВК Добровольська С.Є. Перейти
Перейти
18 Охріменко О.В. Перейти
19 Кабачок Н.І. Перейти
20 Дюдюнова Т.А. Перейти
21 Волошина М.Ф. Перейти
22 Ткаленко Л.Ф. Перейти
23 Івангородська філія Коломієць Г.М. Перейти
24 Гретченко Л.Г. Перейти
25 Хохлова Н.В. Перейти
26 Бовтиська філія Мачак Н.А. Перейти
27 Несватківська філія Куроп′ятник В.В. Перейти
Перейти
28 Підлісненська філія Ободовська Л.І. Перейти
29 Мизайлівська ЗШ І-ІІІ ступенів Бірець С.М. Перейти
30 Футорнюк Є.М. Перейти
31 Футорнюк А.М. Перейти
32 Назаренко В.С. Перейти
34 Красносілківська ЗШ І-ІІІ ступенів Сулімова О.В. Перейти
35 Дишлева В.Б. Перейти
36 Крамар Т.В. Перейти
37 Кримківська філія Макаренко Н.Ю. Перейти
38 Районний логопедичний пункт Шпильова О.В. Перейти