Відділ освіти Олександрівської райдержадміністрації





Цитата тижня
Погода в Олександрівці
Календар
<>
ПнВтСрЧтПтСбВс
Інформаційні банери

Переклад сайту
Дата Время
Шановні відвідувачі сайту відділ освіти Олександрівської РДА хоче застерегти вас від зараження ваших персональних комп'ютерів шкідливими вірусами, які є не виліковними. Не завантажуйте з інтернета файли, які містять такі розширення файлів, як: .apk, .bat, .bin, .cgi, .cmd, .com, .cpp, .js, .jse, .exe, .gadget, .gtp, .hta, .jar, .msi, .msu, .paf,exe, .pif, .psl, .pwz, .scr, .thm, .vb, .vbe, .vbs, .wsf, .gz. Будьте обачні та обережні.
27300, Кіровоградська область, смт.Олександрівка,
вул. Незалежності України, 82.
Тел/факс: (05242)3-23-15
Email: inbox6@olexrda.kr-admin.gov.ua
Ми в соціальних мережах: Facebook, Twitter та YouTube

Новини


25 квіт. 2019
Розширене засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації
Розширене засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації, нарада директорів навчально-виховних об′єднань, завідувачів філій, директорів закладів позашкільної освіти

23 квіт. 2019
Обласний майстер-клас для вчителів, які викладають основи здоров′я та впроваджуть здоров′язбережні превентивні проекти
18-19 квітня 2019 року на базі Михайлівської ЗШ І-ІІІ ступенів та Лісівської філії КЗ «Михайлівське навчально-виховне об′єднання» відбувся обласний майстер-клас для вчителів, які викладають основи здоров′я та впроваджуть здоров′язбережні превентивні проекти з проблеми «Удосконалення професійної майстерності педагогічних кадрів, підвищення результативності і якості освітнього процесу шляхом упровадження навчання на засадах розвитку життєвих навичок».

22 квіт. 2019
Охорона праці очима дітей
Вихованці студії образотворчого мистецтва «Барвінок» (керівник Чорногор Т.М.) Олександрівського РЦДЮТ (директор Скрипник Ж.В.) на заняттях не тільки розвивають художні здібності, смаки, образне мислення, стимулюють творчий потенціал, оволодівають елементарними художніми вміннями та навичками, вивчають особливості різних жанрів художнього мистецтва, а й реалізують свої здібності участю в обласних та Всеукраїнських конкурсах, фестивалях.

19 квіт. 2019
Всеукраїнський семінар- практикум " Світ творчості - 2019"
19 квітня 2019 року на базі Підлісненської філії КЗ " Олександрівське НВО №2" пройшов Всеукраїнський семінар- практикум " Світ творчості - 2019". До закладу приїхали директори обласних еколого- натуралістичних центрів учнівської молоді з усієї України.

19 квіт. 2019
День довкілля в Олександрівській філії КЗ "Олександрівське НВО №1"
Олександрівська філія КЗ «Олександрівське НВО №1» долучилась до проведення Дня довкілля. У рамках акції «Посади дерево» вихованці закладу разом із вчителями висадили 30 кущів самшиту й туй, 30 саджанців лип та берізок, наданих ДП «Олександрівський лісгосп».

12 квіт. 2019
Семінар-практикум вчителів основ здоров′я
12 квітня 2019 року в актовій залі відділу освіти райдержадміністрації відбувся семінар-практикум вчителів основ здоров′я з проблеми «Урок основ здоров′я як шлях до формування здоров′язбережувальної компетентності учнів».

Всі новини

ІІ (районний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика

27 лист. 2018
25 листопада 2018 року на базі Олександрівського НВК КЗ «Олександрівське НВО №2» був проведений ІІ (районний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика відповідно до затверджених Умов.

Участь в районному етапі взяли 78 учнів 3-11 класів. Всі учасники конкурсу згідно своїх можливостей справилися із запропонованими завданнями.

Найкращими серед учнів 3-го класу були:

І місце – Підваленко Тарас, учень Новоосотської філії КЗ «Олександрівське НВО №1»;

ІІ місце – Матвієнко Софія, учениця Бірківської філії КЗ «Олександрівське НВО №2»;

ІІІ місце – Юхименко Дар’я, учениця Лісівської філії КЗ «Михайлівське НВО».

Серед учнів 4-х класів перемогу отримали, такі учні:

І місце – Рокіцька Марія, учениця Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. №1 та Вдовиченко Анна, учениця Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1».

ІІ місце –  Жижкун Каріна, учениця Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. №1 КЗ «Олександрівське НВО №1, та Сухенко Альбіна, учениця Олександрівського НВК КЗ «Олександрівське НВО №2»;

ІІІ місце – Лень Діана, учениця Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1», Черепанова Анастасія, учениця Староосотської філії КЗ «Олександрівське НВО №1».

Серед учнів 5-х класів перемогу отримали, такі учні:

І місце – Кошман Богдана, учениця Івангородської філії КЗ «Олександрівське НВО №2»;

ІІ місце – Осадча Анна, учениця Бірківської філії КЗ «Олександрівське НВО №2»;

ІІІ місце – Григус Аліна, учениця Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1».

Серед учнів 6-х класів перемогу отримали, такі учні:

І місце – Самородченко Наталія, учениця Староосотської філії КЗ «Олександрівське НВО №1»;

ІІ місце – Цимбал Валерія, учениця Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1» та Кравченко Станіслав, учень Олександрівського НВК КЗ «Олександрівське НВО №2»;

ІІІ місце – Бондаренко Тамара, учениця Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» та Гавриленко Павло, учени Новоосотської філії КЗ «Олександрівське НВО №1».

Серед учнів 7-х класів перемогу отримали, такі учні:

І місце – Дмітрієва Антоніна, учениця Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1»;

ІІ місце – Мантула Антон, учень Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1»;

ІІІ місце – Школяренко Анна, учениця Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1».

Серед учнів 8-х класів перемогу отримали, такі учні:

І місце – Кулик Леся, учениця Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1» та Брайко Анастасія, учениця Бірківської філії філії КЗ «Олександрівське НВО №2»;

ІІ місце – Бова Анна, учениця Олександрівського НВК КЗ «Олександрівське НВО №2» та Гуровська Ірина, учениця Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1»;

ІІІ місце – Гузенко Марія, учениця Вищеверещаківська філія КЗ «Красносільське НВО».

Серед учнів 9-х класів перемогу отримали, такі учні:

І місце – Чубатенко Діана, учениця Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. №1 КЗ «Олександрівське НВО №1»;

ІІ місце – Кудіна Анастасія, учениця Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1»;

ІІІ місце – Метель Євгенія, учениця Олександрівського НВК КЗ «Олександрівське НВО №2».

Серед учнів 10-х класів перемогу отримали, такі учні:

І місце – Червоненко Аліна, учениця Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1»;

ІІ місце – Поцілуйко Карина, учениця Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1»;

ІІІ місце – Дорошко Анастасія, учениця Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. №1 КЗ «Олександрівське НВО №1».

Серед учнів 11-х класів перемогу отримали, такі учні:

І місце – Панченко Олексій, учень Олександрівського НВК КЗ «Олександрівське НВО №2».

Щиро вітаємо переможців! Кращі знавці української мови візьмуть участь в ІІІ (обласному) етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який відбудеться 08 грудня 2018 року в м. Кропивницькому.