Відділ освіти Олександрівської райдержадміністрації





Цитата тижня
Погода в Олександрівці
Календар
<>
ПнВтСрЧтПтСбВс
Інформаційні банери

Переклад сайту
Дата Время
Шановні відвідувачі сайту відділ освіти Олександрівської РДА хоче застерегти вас від зараження ваших персональних комп'ютерів шкідливими вірусами, які є не виліковними. Не завантажуйте з інтернета файли, які містять такі розширення файлів, як: .apk, .bat, .bin, .cgi, .cmd, .com, .cpp, .js, .jse, .exe, .gadget, .gtp, .hta, .jar, .msi, .msu, .paf,exe, .pif, .psl, .pwz, .scr, .thm, .vb, .vbe, .vbs, .wsf, .gz. Будьте обачні та обережні.
27300, Кіровоградська область, смт.Олександрівка,
вул. Незалежності України, 82.
Тел/факс: (05242)3-23-15
Email: inbox6@olexrda.kr-admin.gov.ua
Ми в соціальних мережах: Facebook, Twitter та YouTube


Новини


2 лип. 2019
Вручення документів про освіту випускникам 2019 року
25-29 червня 2019 року в закладах загальної середньої освіти району відбулися урочистості з нагоди вручення документів про освіту випускникам 11-х класів.

20 черв. 2019
Нарада директорів навчально-виховних об′єднань, завідувачів філій, директорів закладів позашкільної освіти
20 червня 2019 року в актовій залі відділу освіти райдержадміністрації відбулася чергова нарада директорів навчально-виховних об′єднань, завідувачів філій, директорів закладів позашкільної освіти.

19 черв. 2019
Пришкільні табори з денним перебуванням закінчили свою роботу
Ось і закінчили свою роботу табори з денним перебуванням дітей в закладах загальної середньої освіти. У цьому році учні району мали змогу відпочити у 28 пришкільних таборах відпочинку з денним перебуванням з 01 червня по 18 червня 2019 року.

18 черв. 2019
ІІІ-й районний туристсько-спортивний та краєзнавчий захід серед працівників освітньої галузі
14 червня, вже традиційно, на базі Бірківської філії КЗ «Олександрівське НВО №2» відбувся ІІІ-й відкритий районний туристсько-спортивний та краєзнавчий захід серед працівників закладів освіти Олександрівського району.

18 черв. 2019
Закінчилася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання
13 червня 2019 року закінчилася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання.

14 черв. 2019
Вітаємо переможців обласного конкурсу з флористики та фітодизайну
12 червня 2019 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» відбувся обласний конкурс з флористики та фітодизайну.

Всі новини

ІІ (районний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика

27 лист. 2018
25 листопада 2018 року на базі Олександрівського НВК КЗ «Олександрівське НВО №2» був проведений ІІ (районний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика відповідно до затверджених Умов.

Участь в районному етапі взяли 78 учнів 3-11 класів. Всі учасники конкурсу згідно своїх можливостей справилися із запропонованими завданнями.

Найкращими серед учнів 3-го класу були:

І місце – Підваленко Тарас, учень Новоосотської філії КЗ «Олександрівське НВО №1»;

ІІ місце – Матвієнко Софія, учениця Бірківської філії КЗ «Олександрівське НВО №2»;

ІІІ місце – Юхименко Дар’я, учениця Лісівської філії КЗ «Михайлівське НВО».

Серед учнів 4-х класів перемогу отримали, такі учні:

І місце – Рокіцька Марія, учениця Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. №1 та Вдовиченко Анна, учениця Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1».

ІІ місце –  Жижкун Каріна, учениця Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. №1 КЗ «Олександрівське НВО №1, та Сухенко Альбіна, учениця Олександрівського НВК КЗ «Олександрівське НВО №2»;

ІІІ місце – Лень Діана, учениця Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1», Черепанова Анастасія, учениця Староосотської філії КЗ «Олександрівське НВО №1».

Серед учнів 5-х класів перемогу отримали, такі учні:

І місце – Кошман Богдана, учениця Івангородської філії КЗ «Олександрівське НВО №2»;

ІІ місце – Осадча Анна, учениця Бірківської філії КЗ «Олександрівське НВО №2»;

ІІІ місце – Григус Аліна, учениця Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1».

Серед учнів 6-х класів перемогу отримали, такі учні:

І місце – Самородченко Наталія, учениця Староосотської філії КЗ «Олександрівське НВО №1»;

ІІ місце – Цимбал Валерія, учениця Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1» та Кравченко Станіслав, учень Олександрівського НВК КЗ «Олександрівське НВО №2»;

ІІІ місце – Бондаренко Тамара, учениця Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» та Гавриленко Павло, учени Новоосотської філії КЗ «Олександрівське НВО №1».

Серед учнів 7-х класів перемогу отримали, такі учні:

І місце – Дмітрієва Антоніна, учениця Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1»;

ІІ місце – Мантула Антон, учень Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1»;

ІІІ місце – Школяренко Анна, учениця Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1».

Серед учнів 8-х класів перемогу отримали, такі учні:

І місце – Кулик Леся, учениця Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1» та Брайко Анастасія, учениця Бірківської філії філії КЗ «Олександрівське НВО №2»;

ІІ місце – Бова Анна, учениця Олександрівського НВК КЗ «Олександрівське НВО №2» та Гуровська Ірина, учениця Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1»;

ІІІ місце – Гузенко Марія, учениця Вищеверещаківська філія КЗ «Красносільське НВО».

Серед учнів 9-х класів перемогу отримали, такі учні:

І місце – Чубатенко Діана, учениця Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. №1 КЗ «Олександрівське НВО №1»;

ІІ місце – Кудіна Анастасія, учениця Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1»;

ІІІ місце – Метель Євгенія, учениця Олександрівського НВК КЗ «Олександрівське НВО №2».

Серед учнів 10-х класів перемогу отримали, такі учні:

І місце – Червоненко Аліна, учениця Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1»;

ІІ місце – Поцілуйко Карина, учениця Олександрівської філії КЗ «Олександрівське НВО №1»;

ІІІ місце – Дорошко Анастасія, учениця Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. №1 КЗ «Олександрівське НВО №1».

Серед учнів 11-х класів перемогу отримали, такі учні:

І місце – Панченко Олексій, учень Олександрівського НВК КЗ «Олександрівське НВО №2».

Щиро вітаємо переможців! Кращі знавці української мови візьмуть участь в ІІІ (обласному) етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який відбудеться 08 грудня 2018 року в м. Кропивницькому.