Ми в соціальних мережах: Facebook, YouTube

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі м'яса свини

Всі новини

Заключні змагання "Старти надій"

15 трав. 2017
13 травня на стадіоні ім. М. Шишки у смт Олександрівці відбулися заключні змагання «Старти надій» чемпіонату області серед школярів у залік обласної Cпартакіади. В змаганнях взяли участь спортсмени з 17 районів області – 238 учнів.

Привітали учасників змагань голова райдержадміністрації Ольга Борота, голова районної ради Григорій Гончаренко та начальник Кіровоградського обласного відділення комітету фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Шевченко.  Змагання проходили за такими видами програми: біг на 100, 200, 400, 800, 1500 метрів, біг з бар’єрами на 100, 110 та 400 метрів, стрибки в довжину, штовхання ядра.

Переможцями змагань, вже традиційно, стали юні спортсмени нашого району. Друге місце вибороли школярі з Маловисківського району, а третє місце посіли спортсмени з Гайворонського району.

Після цього виду змагань спортсмени Олександрівського району впевнено посіли перше місце в загальному заліку обласної Спартакіади серед школярів.